سبد خرید شما خالی می باشد.
0

ورق گالوانیزه

ورق گالوانیزه یکی از انواع ورق های آهنی است که برای بالا بردن مقاومت آن در برابر زنگ زدگی و استفاده از آن در فضای آزاد، پوششی از جنس روی بر روی سطح آن اضافه شده است. برای فهمیدن قیمت ورق گالوانیزه، بهترین روش این است که اطلاعات مناسبی در مورد این محصولات داشته باشید. به همین دلیل در ادامه این مطلب از سایت آهن تاپ ما قصد داریم که توضیحات مختصری را در مورد ورق های گالوانیزه، مصارف آن، قیمت روز ورق گالوانیزه و… در اختیار شما قرار دهیم. قبل از شروع بهتر است این نکته را به یاد داشته باشید که اگر قصد خرید ورق گالوانیزه دارید، بهتر است که آگاهی خود را در این زمینه افزایش دهید.

ورق گالوانیزه

قیمت ورق گالوانیزه

ورق های گالوانیزه دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام از آنها می تواند برای مصارف خاصی کاربرد داشته باشد. یکی از فاکتورهای بسیار مهم در زمان انتخاب ورق گالوانیزه coting می باشد که به معنای میزان روی قرار گرفته روی ورق گالوانیزه است. به همین ترتیب قیمت ورق گالوانیزه ای که coting بالاتری دارد، بیشتر از ورق های گالوانیزه معمولی است. ورق های گالوانیزه در موارد مختلفی مانند تابلوهای برق، پنل های مختلف، کانال کولر، ناودان، بدنه و سقف سالن ها و سوله ها، لوله بخاری، قطعات مختلف لوازم خانگی، سینی مربوط به کابل ها، پنل های مختلف و… کاربرد دارند. استفاده از این ورق ها به شما اجازه می دهد که در مکان هایی که احتمال زنگ زدگی و پوسیدن ورق های فلزی وجود دارد، به راحتی از ورق گالوانیزه استفاده کنید.

قیمت ورق گالوانیزه

قیمت روز ورق گالوانیزه

قیمت روز ورق گالوانیزه در کشور ما به عوامل زیادی بستگی دارد و به همین دلیل دیده می شود که در روز های مختلف و شرایط مختلف، قیمت ورق گالوانیزه تغییرات زیادی می کند. از طرفی وجود مشکلات اقتصادی سیاسی مانند تحریم ها باعث شده است که شاهد افزایش قیمت مواد اولیه و تجهیزات مختلف شویم، قطعا چنین موضوعی تاثیر مستقیم روی قیمت نهایی ورق گالوانیزه خواهد گذاشت. موضوع بعدی که قیمت روز ورق گالوانیزه را تحت تاثیر قرار می دهد قیمت دلار است، چرا که این موضوع به خودیِ خود باعث می شود که فاکتورهای مختلفی مانند هزینه سرویس و نگهداری، هزینه های حمل و نقل و … نیز به صورت جدی افزایش پیدا کنند. مورد نهایی که می توان گفت در بازار فعلی ایران تاثیر زیادی روی قیمت روزانه گالوانیزه دارد، نرخ های تعیین شده در بازار و توسط افراد سودجو و دلال ها است که از نظر کارشناسان ما باعث ایجاد نوسانات قیمت زیادی در بازار شده است. در صورتی که می خواهید قیمت های دقیق روزانه مربوط به انواع ورق گالوانیزه یا انواع دیگر ورق را بدانید، کافیست با ما تماس بگیرید تا مشاوران در این زمینه شما را راهنمایی کنند.

قیمت روز ورق گالوانیزه

خرید ورق گالوانیزه

بهترین راه برای خرید ورق گالوانیزه این است که قبل از دقت به قیمت، در مورد این موضوع تحقیق کنید که چه نوع ورقی برای شما مناسب است و می تواند پاسخگوی نیاز های شما باشد. اینگونه به راحتی و بدون هیچ دردسری می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و با یک بار هزینه، محصولی سازگار با محیط و مورد مصرف خود در اختیار داشته باشید. مورد بعدی که در این زمینه باید به یاد داشته باشید این است که سعی کنید قبل از خرید به صورت کامل اطلاعات مفیدی در مورد فروشنده مورد نظر خود به دست بیاورید، چرا که در بسیاری از موارد مشتریان با خرید از یک فروشگاه یا اشخاص نامطمئن هزینه خود را هدر می دهند و به ورق گالوانیزه مناسب و مورد نیازشان نمی رسند. در زمان خرید شما باید به تراکم روکش این روق ها، چگالی مخصوص آنها و قیمتی که به شما اعلام شده است، دقت کنید تا خرید درستی داشته باشید.

ورق گالوانیزه ورق گالوانیزه

ورق گالوانیزه 6 متری ورق گالوانیزه

ورق گالوانیزه 3 میل ورق گالوانیزه

ورق گالوانیزه سقفی ورق گالوانیزه

محصول قیمت
ورق گالوانیزه سقفی 0.5 میل کرکره فولاد مبارکه تماس بگیرید
ورق گالوانیزه سقفی 0.7 میل کرکره فولاد مبارکه تماس بگیرید
ورق گالوانیزه سقفی 0.8 میل کرکره فولاد مبارکه تماس بگیرید
ورق گالوانیزه سقفی 0.6 میل کرکره فولاد مبارکه تماس بگیرید
ورق رنگی نارنجی 0.4 میل عرض 1250 فولاد مبارکه اصفهان تماس بگیرید
ورق رنگی نارنجی 0.4 میل عرض 1 فولاد مبارکه اصفهان تماس بگیرید
ورق رنگی نارنجی 0.5 میل عرض 1.25 فولاد مبارکه اصفهان تماس بگیرید
ورق رنگی قرمز 0.5 میل عرض 1.25 فولاد مبارکه اصفهان تماس بگیرید
ورق رنگی سفید یخچالی 0.35 میل عرض 1000 فولاد مبارکه اصفهان تماس بگیرید
ورق رنگی سفید یخچالی 0.4 میل عرض 1000 فولاد مبارکه اصفهان تماس بگیرید
ورق رنگی سفید یخچالی 0.4 میل عرض 1250 فولاد مبارکه اصفهان تماس بگیرید
ورق رنگی قرمز 0.4 میل عرض 1000 فولاد مبارکه اصفهان تماس بگیرید
ورق رنگی قرمز 0.4 میل عرض 1250 فولاد مبارکه اصفهان تماس بگیرید
ورق رنگی نارنجی 0.4 میل عرض 1000 فولاد مبارکه اصفهان تماس بگیرید
ورق رنگی آبی 0.4 میل عرض 1250 فولاد مبارکه اصفهان 33,170 تومان
ورق رنگی سفید یخچالی 0.5 میل عرض 1250 فولاد مبارکه اصفهان 33,360 تومان
ورق رنگی قهوه ای روشن 0.5 میل عرض 1250 فولاد مبارکه اصفهان تماس بگیرید
ورق رنگی پرتقالی 0.5 میل عرض 1250 فولاد مبارکه اصفهان تماس بگیرید
ورق رنگی آبی 0.6 میل عرض 1250 فولاد مبارکه اصفهان تماس بگیرید
ورق رنگی نارنجی 0.7 میل عرض 1250 فولاد مبارکه اصفهان تماس بگیرید

ورق سوله ورق گالوانیزه

محصول قیمت
ورق سوله 0.5 آبی سینوسی مبارکه 34,000 تومان

ورق گالوانیزه فولاد مبارکه ورق گالوانیزه

نتایج 49 تا 72 از کل 145 نتیجه
نوشتن دیدگاه