سبد خرید شما خالی می باشد.
0
مشخصات ورق استیل 304

استیل 304در دنیای صنعتی امروز ما بسیار کاربرد دارد، به گونه ای که می توانیم آن را یکی از رایج ترین انواع استیل ها به شمار آوریم که همه روزه در صنایع زیادی به کار گرفته می شود. پیدایش این دسته از ورق های استیل، انقلاب بزرگی در صنایع ایجاد کرده است و در مدت زمان کمی توانست جایگاه نسبتا عالی را از آن خود کند. از رایج ترین مشخصات این استیل می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • شستشو این نوع از استیل ها به راحتی صورت می گیرد و می توان خیلی سریع و البته آسان به شستن این ورق ها پرداخت.
  • اگر در منطقه ای قرار است این ورق های استیل 304 را به کار ببرید که رطوبت بالایی دارد، می توانید با خیال راحت از این محصولات استفاده کنید، به طور کلی در هر شرایط آب و هوایی، این ورق ها مقاوم هستند.
  • ورق های استیل 304 تحت هیچ شرایطی دچار خوردگی نمی شوند و همین باعث افزایش طول عمر انواع استیل 304 شده است.
  • اما اگر قرار است به بررسی دقیق تر آنان بپردازیم بهتر است نگاهی نیز به مشخصات فنی آنان کنیم.

شما می توانید جهت خرید ورق آجدار و همچنین خرید و فروش انواع آهن آلات به سایت آهن تاپ مراجعه کنید. 

مشخصات ورق استیل 304

مشخصات فنی استیل 304

استیل 304 که از خانوده فولاد ضد زنگ آستنیتی است از ویژگی های مشخصی برخوردار است که اکنون به صورت مختصر، آنان را بازگو می کنیم:

  • ورق های استیل 304 قابلیت فرم پذیری دارند و آن ها را به کمک دستگاه های مختلف می توان فرم داد، بدون آن‌که نگران شکستن و آسیب به آن ها باشیم، زیرا انعطاف آن ها بسیار بالا است.
  • این استیل به نسبت نوع 316 مقاومت کمتری در برابر زنگ زدگی دارد، اما به گونه ای است که می تواند تا مدت های طولانی بدون اکسایش و زنگ زدگی باقی بماند.
  • این مدل از ورق های استیل دارای خصوصیات منحصر به فردی مانند دیگر ورق های استیل است که علت این خصوصیات متمایز، به کارگیری عنصر کروم به مقدار 18 تا 20 درصد و نیکل به مقدار 8 تا 10.5 درصد است.
  • در زمینه های تخصصی بحث رسانایی استیل مورد نظر ما نیز مد نظر است که می توانیم به این نکته اشاره کنیم که ورق های استیل 304 رسانایی بالایی ندارند و به عبارتی آن ها را جزء مواد اولیه ای که رسانایی آن ها بسیار کم است به شمار می آورند، از این رو آنان در ایجاد میدان مغناطیسی ناتوان هستند.
  • استفاده از آن ها در جوشکاری مزایای مختلفی دارد و در حین جوشکاری، هیچ‌گونه رسوب کاربیدی تولید نمی شود.

با توجه به مشخصات منحصر به فرد این ورق ها، امروزه بسیار در صنایع ماشین آلات و تولید ابزار آلاتی مانند پیچ و مهره و همچنین در ساختمان سازی، کاربردهای مختلفی می توان برای آن ها در نظر گرفت.

مشخصات فنی استیل 304

استاندارد ورق استیل 304 را در آهن تاپ ببینید

ورق استیل 304 که در استانداردهای اروپایی 1.4301 نامگذاری می شود، باید ترکیبات آن به میزان دقیق در آن به کار رفته باشد تا بتواند خواص خود را حفظ کند. آهن تاپ یکی از مراکز قدیمی و البته با تجربه ای است که در زمینه عرضه انواع استیل و مواد اولیه توانسته است سابقه درخشانی از خود باقی بگذارد، از این رو موجود کردن این محصولات طبق استانداردهای دقیق بین المللی از اهداف بزرگ این مجموعه است. استاندارد ورق استیل را می توانید در سایت آهن تاپ ببینید، پس اگر شما به دنبال این هستید که ورق های استیل 304 را طبق آخرین استانداردهای روز دنیا خریداری کنید، می توانید از آهن تاپ خرید کنید. علاوه بر ورق استیل 304 آهن تاپ مجموعه بزرگی است که عرضه کننده ورق استیل 316، ورق آجدار، ورق سیاه و... است. تمام محصولات عرضه شده در آهن تاپ به قیمت کارخانه است. خرید ورق آجدار فولاد مبارکه اصفهان با ضخامت های مختلف در آهن تاپ امکان پذیر است. هر نوع ورق آهنی که بخواهید از استیل تا روغنی و آجدار و... را از آهن تاپ بخرید.

نوشتن دیدگاه