سبد خرید شما خالی می باشد.

آدرس: کرج، حصارک، بازار آهن مهرشهر،  بورس ورق صدری

شماره تماس: 34666611-026

شماره تماس: 284271-021

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید | این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

قیمت آهن در بازار کرج

بازار آهن تهران یکی از بزرگترین بازار آهن آلات ایران می باشد. این بازار توانسته سهم بزرگی از بازار آهن کشور را به خود اختصاص دهد. آهن و فولاد به دلیل دارا بودن ساختار فلزی کاربرد زیادی در صنایع مختلف دارد. برای امور مختلفی همچون اسکلت بندی ساختمان ها و صنایع خودرو آهن حرف اول را می زند. آهن تاپ یکی از تامین کنندگان نیاز بازار آهن تهران می باشد.

قیمت آهن آلات بازار کرج

کشور ایران توانسته است با تولید حجم زیادی از آهن به قطب فولاد آسیا تبدیل شود. برای اطلاع از قیمت آهن بازار تهران می توانید به صورت روزانه به وب سایت ما مراجعه کنید و قیمت ها را مشاهده کنید. قیمت تمام محصولات به صورت لحظه ای قرار داده می شود. شما می توانید با بررسی نمودار تغییرات، نوسانات محصول مد نظر را مشاهده کنید.
در صورتی که به دنبال اطلاع از قیمت آهن در بازار کرج هستید این امکان برای شما مهیا شده است که از قیمت روز مطلع شود. قیمت ها مستقیم از کارخانجات دریافت می شود و درهمان در سایت درج می شود. در صورتی که قصد خرید این محصولات را دارید بهتر است قبل از خرید از قیمت ها مطلع شوید که برای این منظور کافی است با ما تماس حاصل فرمایید.