سبد خرید شما خالی می باشد.

ورق آجدار

ورق آجدار 3 رول عرض 125 قزاق
رول
125
3
بنگاه تهران
ST37

قیمت: 47,400 ﷼

ورق آجدار 2 رول عرض 100 قزاق
رول
100
2
بنگاه تهران
ST37

قیمت: 500,000 ﷼

ورق آجدار 4 رول عرض 100 قزاق
رول
100
4
بنگاه تهران
ST37

قیمت: 41,200 ﷼

ورق آجدار 10 میل عرض 1500 فولاد مبارکه اصفهان
100x200
10
اصفهان

قیمت: 448,000 ﷼

ورق آجدار 6 میل عرض 1500 فولاد مبارکه اصفهان
150
4
اصفهان

قیمت: 470,000 ﷼

ورق آجدار 5 میل عرض 1500 فولاد مبارکه اصفهان
100x200
5
اصفهان

قیمت: 480,000 ﷼

ورق آجدار 5 میل عرض 1250 فولاد مبارکه اصفهان
125
5
اصفهان

قیمت: 472,000 ﷼

ورق آجدار 4 میل عرض 1000 فولاد مبارکه اصفهان
100x200
4
اصفهان

قیمت: 472,000 ﷼

ورق آجدار 4 میل عرض 1250 فولاد مبارکه اصفهان
125
4
اصفهان

قیمت: 450,000 ﷼

ورق آجدار 4 میل عرض 1500 فولاد مبارکه اصفهان
100x200
4
اصفهان

قیمت: 470,000 ﷼

ورق آجدار 3 میل عرض 1500 فولاد مبارکه اصفهان
100x200
3
اصفهان

قیمت: 450,000 ﷼

ورق آجدار 3 میل عرض 1250 فولاد مبارکه اصفهان
100x200
3
اصفهان

قیمت: 460,000 ﷼

ورق آجدار 3 میل عرض 1000 فولاد مبارکه اصفهان
100x200
3
اصفهان

قیمت: 460,000 ﷼

ورق آجدار 2.5 میل عرض 1000 فولاد مبارکه اصفهان
100x200
2.5
اصفهان

قیمت: 480,000 ﷼

ورق آجدار 2 میل عرض 1000 فولاد مبارکه اصفهان
100x200
2
اصفهان

قیمت: 54,300 ﷼

ورق آجدار که نوعی از ورق های نورد گرم است، فرم خاصی از ورق های فولادی است که دارای برجستگی هایی به شکل های مختلف مانند شطرنجی، عدسی، لوزی و یا الماس بر روی سطح خود می باشد. علت وجود این برجستگی ها بر روی ورق های آجدار به این دلیل است که بتواند در سطوح شیب دار و یا سقف های شیروانی، از سر خوردن افراد جلوگیری کند. این ورق ها در ضخامت های بین ۱.۵ تا ۱۰ میلیمتر تولید و در ابعاد مختلفی به بازار عرضه می شوند. در این مطلب از آهن تاپ قصد داریم که کمی در مورد ورق آجدار و خصوصیات آن صحبت کنیم و سپس به سراغ بررسی قیمت انواع ورق آجدار مانند ورق آجدار آلومینیومی و ورق آجدار گالوانیزه برویم. همچنین در ادامه نگاهی به کاربردهای ورق آجدار خواهیم انداخت با موارد استفاده از آن نیز آشنا شوید.

ribbed sheet2

انواع ورق آجدار

ورق های آجدار برای طبقه بندی پارامترهای مختلفی دارند. که از مهم ترینه اینپارامترها می توان به جنس، شکل ظاهری و نحوه تولید اشاره کرد. بنابریان بر اساس این موارد دسته بندی می شوند.

  • انواع ورق آجدار از نظر جنس: بر اساس اینکه ورق های آجدار از چه متریالی تولید می شوند می توان آن ها را به انواع مختلفی دسته بندی کرد. ورق های آجدار از نظر جنس به ورق فولادی، آلومینیومی، استیل و گالوانیزه تقسیم بندی می شوند. 
  • انواع ورق آجدار از نظر شکل ظاهری: ورق های آجدار از هر جنسی باشند از نظر شکل ظاهری با یکدیگر متفاوت هستند. این شکل های ظاهری بر اساس الگو هایی که در یک طرف این ورق ها وجود دارد ناشی می شود. ورق های آجدار از نظر ظاهری به ورق آجدار شطرنجی، ورق آجدار بادامی، ورق آجدار عدسی، ورق آجدار قطره ای و ورق آجدار الماسی تقسیم بندی می شوند. 
  • انواع ورق آجدار از نظر روش تولید: به طور کلی ورق فلزی شما از هر جنسی باشد به دو شکل تولید می شوند. روش پرسی و روش فابریک. 

قیمت ورق آجدار

ورق آجدار با استفاده از مواد اولیه مختلف برای کاربردهای مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود. وجود خطوط برجسته بر روی این ورق ها باعث می شود که بتوان از آنها برای کف یا سقف های شیروانی و یا سطوح شیب دار استفاده کرد، چرا که ساختار آجدار آنها باعث می شود که تا حد زیادی از لیز خوردن شما جلوگیری شود. وجود نمونه های مختلف ورق آجدار به ما اجازه می‌دهد که در شرایط مختلف و با توجه به محیط خود یکی از آنها را انتخاب کرده و از آنها استفاده کنیم. مورد بعدی که در خصوص این ورق ها باید بدانید، قدرت شکل پذیری بالای آنها است که امکان نصب و استفاده در شرایط مختلف را به ما می دهد.

قیمت ورق آجدار آلومینیوم

قیمت ورق آجدار آلومینیومی بستگی به کیفیت و ابعاد آن دارد، اما با بررسی این دو فاکتور به این نتیجه می رسیم که قیمت ورق های آجدار آلومینیومی تولید شده توسط شرکت های مختلف، می تواند با هم متفاوت باشد. برخلاف سایر انواع ورق آجدار، این محصولات به شکل رول به بازار عرضه نمی شوند چرا که ساختار آلومینیوم شکننده تر از استیل و گالوانیزه است همین موضوع باعث می‌شود که آنها را به صورت شیت یا ورقه های از پیش بریده شده و در اختیار مشتریان قرار دهند. برای اطلاع از قیمت ورق آجدار آلومینیومی می توانید با متخصصین مادر تماس بگیرید.

قیمت ورق آجدار

قیمت ورق آجدار گالوانیزه

وجود روی بر روی ورق های گالوانیزه باعث می شود که آنها مقاومت بیشتری در برابر شرایط جوی و زنگ‌زدگی داشته باشند؛ همین موضوع مزایایی را برای ما به همراه می آورد و باعث می شود که در شرایطی که نیاز به یک ورق با مقاومت بالا داریم، از ورق آجدار گالوانیزه استفاده کنیم. قیمت ورق آجدار گالوانیزه به عوامل مختلفی مانند شرایط سیاسی اقتصادی و قیمت ارز، میزان عرضه ورق بازار و کیفیت ورق مورد نظر شما بستگی دارد. یکی از مزایایی که استفاده از این ورق ها در اختیار شما قرار می دهد، ماندگاری سطح بسیار بالاست که در مکان هایی که رفت و آمد بسیار است می تواند تا حد زیادی به شما کمک کند.

قیمت ورق آجدار استیل

قیمت ورق آجدار استیل به عوامل مختلفی از جمله سایز، ضخامت، برند یا کارخانه سازنده، محل بارگیری ورق و قیمت مبنای بازار بستگی دارد. از طرفی نباید فراموش کرد که نوسانات به وجود آمده روی قیمت بازار بر اساس بالا رفتن قیمت ارز، می تواند تاثیر بسزایی بر روی قیمت نهایی ورق آجدار استیل داشته باشد. چرا که بسیاری از مواد اولیه و تجهیزات مورد استفاده برای تولید این محصولات متعلق به خارج از کشور ما هستند و همین موضوع مشکلات زیادی را بر سر راه ما پدید می آورد. از سوی دیگر این موضوع را باید در نظر داشته باشید که قیمت ورق های وارداتی به دلیل اضافه شدن هزینه های مربوط به حمل و نقل به قیمت نهایی آن، بیشتر از ورقه های تولیدات داخل ایران است.

ورق آجدار

خرید ورق آجدار

ورق آجدار یکی از انواع ورق های سیاه است که کاربردهای بسیار زیادی دارد. همچنین ورق آجدار در جنس های گوناگون نیز موجود است. ورق آجدار آهنی، ورق آجدار استیل، ورق آجدار گالوانیزه و ورق آجدار آلومینیوم را می توانید در سایزهای مختلف تهیه و خریداری کنید. به هنگام خرید ورق آجدار می بایست به نکاتی از جمله میزان و شکل ظاهری برجستگی ها، میزان اصطکاک آن و... توجه و دقت کنید. همچنین ورق آجدار شطرنجی، ورق آجدار بادامی، ورق آجدار لوزی، ورق آجدار عدسی، ورق آجدار قطره ای و ورق آجدار الماسی و... ورق های آجدار با ظاهرهای متفاوت هستند. برای خرید ورق آجدار فولاد مبارکه، قزاق و... می توانید از سایت آهن تاپ اقدام کنید. خرید ورق آجدار و سایر مقاطع فولادی از سایت آهن تاپ بسیار راحت و مقرون به صرفه است. برای خرید ورق آجدار کافی است از جدول بالا محصول مدنظر خود را انتخاب کنید و پس از آن مشخصات ورق انتخابی را مطالعه کنید و در صورتی که مورد تاییدتان قرار گرفت، آن را از سایت آهن تاپ سفارش دهید و ما در سریع ترین زمان ورق آجدار را به دست شما می رسانیم.

فروش ورق آجدار

ورق آجدار به دو حالت رول و یا شیت به فروش می رسد. قیمت ورق آجدار بر اساس وزن ورق (بر حسب کیلوگرم هر متر مربع) تعیین می شود. همچنین عوامل دیگری از جمله جنس ورق، ضخامت ورق، کارخانه تولیدکننده ورق، روش تولید آن، هزینه حمل و نقل، میزان عرضه و تقاضا، نرخ ارز و دلار و... از عوامل موثر بر قیمت ورق آجدار هستند. فروش ورق آجدار به صورت آنلاین از سایت آهن تاپ نیز صورت می گیرد. اگر می خواهید بدانید پر فروش ترین ورق آجدار کدام ورق ها هستند، می توانیم ورق آجدار استیل را از لحاظ جنس و ورق آجدار فابریک را از لحاظ شکل و چگونگی آج را نام ببریم. فروش ورق آجدار در سایت آهن تاپ با قیمتی بسیار مناسب انجام می شود. اگر به اطلاعات بیشتری در این باره احتیاج دارید و یا می خواهید استعلام قیمت ورق آجدار را بگیرید، می توانید با کارشناسان ما در این مجموعه تماس بگیرید.

نوشتن دیدگاه

سوالات متداول ورق آجدار

کیفیت ورق آجدار وارداتی بهتر است یا تولید داخل؟

از آنجایی که ورق آجدار وارداتی با کشتی حمل و نقل می شوند، زمان زیادی را روی آب هستند. به همین دلیل این ورق ها باران خورده و در جوار رطوبت شدید آب بوده اند، درصورتی که ورق های داخلی این چنین نیست.

آیا تلرانس موجود در ورق آجدار تاثیری بر قیمت آن دارد؟

از آنجایی که تلرانس در ورق باعث سبک یا سنگین شدن آن می شود، پس قطعا در قیمت ورق تاثیرگذار است.

ورق های آجدار از چه نظرهایی دسته بندی می شوند؟

ورق های آجدار از نظر جنس، شکل ظاهری و روش تولید دسته بندی می شوند.