سبد خرید شما خالی می باشد.
0

برای اطلاع از قیمت برش لیزر ورق های فلزی در مجموعه آهن تاپ با مطالعه این مطلب با ما همراه باشید.

نکات مهم در محاسبه قیمت برش لیزرفلزات :

برای محاسبه قیمت برش لیزری فلزات باید نوع و جنس ورق فلزی، نحوه برش و پیچیدگی طرح در نظر گرفته شود. سپس هزینه برش هر میلی متر در ضخامت ورق ضرب می شود. قیمت هایی که در این مطلب ملاحظه می کنید، قیمت های پایه هستند و امکان دارد که در صورت پیچیدگی کار، هزینه ها تغییر داشته باشند.

• لازم به ذکر است، قیمت هایی که در این مطلب مشاهده می کنید، طبق تعرفه های کانون ورقکاری فلزی ایران ، مصوب آبان سال 1396 نوشته شده است.

• توجه داشته باشید که شرایط خاص برش، مانند ابعاد خاص ورق، برش ورق های روکش دار، برش پروفیل و لوله، نقشه کشی، طراحی و کیفیت های خاص برش هزینه های جداگانه در بر خواهد داشت که با توافق طرفین معین خواهد شد.

• ضایعات برش ( پرت کار) به شما تحویل داده خواهد شد.

• با قیمت هایی که در این مطلب ملاحظه می کنید، حداکثر 20 سوراخکاری (piercing) در هر متر مربع قابل انجام است. به ازای هر بیست سوراخ در متر مربع هزینه ای بین 1 الی 5 ریال به قیمت ها اضافه خواهد شد.

• اجرت کار برش لیزری فلزات و برش لیزری ورق های فلزی جداگانه و با توافق طرفین معین می شود.

بدیهی است که شرایط و کیفیت برش و ویژگی های ورق فلزی بر روی اجرت پرداختی تأثیرگذار است. حداقل اجرت برش لیزری فلزات برای تعداد پایین سفارش 70 هزار تومان می باشد.

هزینه برشکاری ورق های فلزی در آهن تاپ

-خدمات برش لیزری ورق آهن با اکسیژن در مجموعه آهن تاپ انجام می شود.
در این نوع برش ، دستگاه برش لیزر فایبر، ورق آهن را تا ضخامت 10 میلی متر با کیفیت قابل قبول و مطلوب برش می زند. قیمت برش لیزری ورق آهن در مجموعه آهن تاپ 8 ریال به ازای هر میلی متر می باشد.

- خدمات برش لیزری ورق استنلس استیل در این مجموعه انجام می شود.
هزینه برش لیزری ورق استیل با گاز اکسیژن یا هوا و با دستگاه برش لیزری فایبر 14 ریال به ازای هر میلی متر است .

- خدمات برش لیزری استنلس استیل با گاز نیتروژن نیز در مجموعه آهن تاپ انجام می شود. هزینه برش لیزری ورق استیل با گاز نیتروژن و برش دستگاه فایبر 22 ریال به ازای هر میلی متر است.

- خدمات برش لیزری ورق گالوانیزه در مجموعه آهن تاپ به وسیله دستگاه لیزر فایبر انجام می شود. قیمت برش لیزری ورق گالوانیزه با گاز اکسیژن یا هوا 14 ریال به ازای هر میلی متر است.

- خدمات برش لیزری ورق گالوانیزه با گاز نیتروژن و برش دستگاه فایبر در مجموعه آهن تاپ انجام می شود که هزینه ای معادل 22 ریال به ازای هر میلی متر مربع در بر خواهد داشت.

- ورق های آلومینیوم ،مس و برنج نیز در مجموعه آهن تاپ برش داده می شوند. برش این ورق های فلزی با دستگاه برش لیزری فایبر و به دلیل حساسیت بیشتر فقط با گاز نیتروژن انجام می شود. هزینه برش لیزری این ورق های فلزی ، 30 ریال به ازای هر میلی متر مربع می باشد.

مطالب مرتبط

روش محاسبه وزن ورق گالوانيزه،سياه،روغني،آجدار و اسيدشويي
آشنایی با انواع مقاطع فولادی و کاربرد آن ها
ورق سیاه st37 , st52 چیست؟
درباره ی ورق روغنی یا نورد سرد بیشتر بدانید
اطلاعاتي كه قبل از خريد ورق گالوانيزه لازم است
ورق های اسیدشویی چه ویژگی هایی دارند؟