سبد خرید شما خالی می باشد.
0
شماره تماس شرکت ورق گالوانیزه کاشان

شرکت ورق گالوانیزه کاشان یکی از شرکت‌های اصیل و اصلی تولید کننده ورق گالوانیزه در ایران به شمار می‌رود. این کارخانه علاوه بر ظرفیت تولید بالا و مکان مناسب، محصولات خود را با کیفیت و قیمت مثال زدنی ارائه می‌کند، از این رو بسیاری به دنبال شماره تماس شرکت ورق گالوانیزه کاشان هستند. آهن تاپ در این مقاله از شما دعوت می‌کند با معرفی این کارخانه همراه ما باشید. شما می توانید جهت خرید ورق آجدار و ورق استیل 304 و همچنین خرید و فروش انواع آهن آلات به سایت آهن تاپ مراجعه کنید. 

شماره تماس شرکت ورق گالوانیزه کاشان

معرفی شرکت ورق گالوانیزه کاشان

تولید ورق‌های گالوانیزه گرم تا پیش از سال ۱۳۷۴ به عنوان یکی از مشکلات بزرگ در صنعت مطرح بود. این همان زمانی بود که شرکت صنایع گالوانیزه فجر سپاهان با هدف تولید این ورق‌ها دست به کار ساخت کارخانه‌‌ای به منظور تولید ورق‌های گالوانیزه گرم شد. پس از یک سال تلاش بی‌وقفه، کارخانه تولید ورق گالوانیزه امیرکبیر کاشان به بهره برداری رسید. این کارخانه در زمینی با مساحت ۷۲ هکتار این روزها مشتریان زیادی پیدا کرده است. مکان اصلی کارخانه در استان اصفهان و ۱۴ کیلومتری شهرستان کاشان قرار دارد. مکان این کارخانه موجب شده مزایای بسیاری نصیب آن شود، برای مثال مکان این کارخانه فاصله‌‌ای کمتر از یک کیلومتر با ریل‌های راه آهن دارد. از جمله دیگر مزایای مکان این کارخانه می‌توان به فاصله ۱۸۰۰ متری تا جاده ترانزیت و قرارگیری در مرکز ایران اشاره کرد. ظرفیت تولید این کارخانه چیزی در حدود ۱۳۰ هزار تن است. به طور کلی روند تولید در کارخانه ورق گالوانیزه کاشان شامل ورق اسید شویی، ورق نورد سرد رفت و برگشتی، ورق گالوانیزه گرم مدام، آنیل، برش عرضی و در نهایت نوبت به فرم دهی ورق می‌رسد. محصولات کارخانه گالوانیزه کاشان در سه قالب کلی کلاف، ورق مسطح و ورق فرم دار (به شکل‌های ذوزنقه و مقاطع سینوسی) در بازار یافت می‌شود، اما نکته‌‌ای که ورق‌های گالوانیزه این کارخانه را از دیگران متمایز کرده است، روند خاصی است که برای تولید آن‌ها در نظر گرفته اند. اولین عملیات خاص این ورق‌ها عملیات شیمیایی است. در بسیاری از سفارش‌ها نیازی به استفاده از این عملیات نیست، بلکه به جای آن باید از روغن کاری استفاده کرد. این عملیات سطح ورق‌های گالوانیزه را در برابر رطوبت یا شوره‌های سفید مقاوم می‌کند. از جمله محصولات دیگری که در این کارخانه ساخته می‌شود می‌توان به ورق‌های آنیل اشاره کرد. این ورق‌ها تنها در قالب کلاف عرضه می‌شوند. کلاف‌هایی که در صنایع مختلف همچون کابینت سازی، بشکه سازی و… کاربرد دارند. ورق اسید شویی محصول دیگری است که قصد داریم به شما عزیزان معرفی کنیم. این محصول نیز همانند ورق‌های آنیل تنها به صورت کلاف در بازار عرضه می‌شوند. نکته جالب این ورق‌ها این است که با عبور از وان‌های اسید کلریک، اکسید‌های سطحی این محصولات از بین می‌رود.

معرفی شرکت ورق گالوانیزه کاشان

شماره شرکت ورق گالوانیزه کاشان

به یاد داشته باشید این کارخانه محصولات خود را به صورت خرده فروشی ارائه نمی‌کند. بنابراین برای دریافت محصولات این مجموعه باید با کارشناسان آهن تاپ تماس بگیرید. از جمله راه‌های ارتباطی با شرکت ورق گالوانیزه کاشان می‌توان به شماره 02634666611 زنگ بزنید. فروشگاه آهن تاپ عرضه کننده ورق گالوانیزه کاشان است. کارخانه امیرکبیر کاشان یا همان کارخانه گالوانیزه کاشان یکی از بهترین کارخانه‌هایی است که هم اکنون می‌توانید محصولات آن را از آهن تاپ خریداری کنید. آهن تاپ یکی از بهترین مراکز فروش آهن آلات در کرج است که ورق گالوانیزه کاشان را به شما ارائه می دهد. برای ارتباط با کارشناسان این مجموعه کافیست از طریق شماره های درج شده در سایت آهن تاپ با کارشناسان فروش آن در ارتباط باشید.

نوشتن دیدگاه