سبد خرید شما خالی می باشد.

فولاد پروفیل مشهد

ورق سیاه 2 میل عرض 1.25 برش خورده فولاد مشهد
100x200
2

قیمت: 0 ﷼

ورق سیاه 2 میل عرض 1 برش خورده فولاد مشهد
سینوسی
100x200
2

قیمت: 0 ﷼

فولاد پروفیل مشهد

شرکت فولاد و پروفیل مشهد از مهمترین تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی درز جوش در ایران است که در سال 94 عنوان صادر کننده نمونه استانی در صنعت تولید لوله و پروفیل را کسب نمود.

محصولات و ورق مشهد

محصولات و ورق مشهد

انواع پروفیل تولیدی توسط این شرکت، پروفیل باز و پروفیل بسته می باشد. فرآیند تولید پروفیل فولادی به این شرح است: رول ورقهای فولادی سرد و گرم پس از ورود به این کارخانه پس از گذشتن از قسمت برش وارد خط تولید می شوند. بعد از مرحله فرمینگ در مرحله جوش، لبه آنها با جوش القائی فرکانس بالا به یکدیگر جوش داده می شود. سپس لوله وارد قسمت سایزینگ شده و در نهایت تبدیل به محصول مورد نظر با ابعاد مختلف خواهد شد. در صورت لزوم پس از انجام تست های مورد نیاز یا گالوانایز بسته بندی و جهت تحویل آماده می گردد.

لوله های تولیدی توسط این شرکت، به دو گروه لوله های سیاه و گالوانیزه تقسیم می‌شوند. لوله‌های فولادی سیاه فاقد هر گونه پوششی ﺑـﻪ دو دﺳـﺘﻪ درزدار و ﺑـﺪون درز ﺗﻘﺴﻴﻢ ﻣﻲ ﺷﻮند و لوله‌های گالوانیزه، لوله‌های فولادی‌اي می باشند که توسط لایه‌ای از فلز روی، پوشانده شده اند. پوشش روی یا گالوانیزه میزان خورندگی در لوله را کاهش می دهد.

قیمت ورق رنگی در مشهد

قیمت ورق رنگی در مشهد

محصولات فولاد پروفیل مشهد شامل ورق های رنگی و سیاه، لوله های گالوانیزه، انواع لوله سیاه می باشد.محصولات فولاد پروفیل مشهد از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار است. هم اکنون محصولات فولاد پروفیل مشهد به عنوان مواد اولیه در کارگاه های تولیدی و کارخانه های بسیاری در کشور، در حوزه های مختلف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. برای اطلاع از قیمت ورق مشهد، ورق رنگی و سایر محصولات این کارخانه به آهن تاپ مراجعه نمائید.

 

نوشتن دیدگاه

سوالات متداول ورق رنگی مشهد

آیا می توان از ورق رنگی مشهد در حوزه صنایع مختلف استفاده کرد؟
ورق رنگی مشهد از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار است و می توان با خیال راحت از آن در هر صنعتی استفاده کرد.
آیا می توان ورق رنگی مشهد را از آهن تاپ سفارش داد؟
بله شما می توانید برای اطلاع از قیمت و سفارش، ورق رنگی، ورق سیاه و سایر محصولات این کارخانه به آهن تاپ مراجعه نمائید.