سبد خرید شما خالی می باشد.

گروه صنعتی پویان کرمان

ورق کرکره 0.4 عرض 125 کرمان
سینوسی
100x200
0.4

قیمت: 0 ﷼

ورق کرکره 0.4 عرض 1 کرمان
سینوسی
100x200
0.4

قیمت: 0 ﷼

ورق کرکره 0.3 عرض 125 کرمان
سینوسی
100x200
0.3

قیمت: 0 ﷼

ورق کرکره 0.3 عرض 1 کرمان
سینوسی
100x200
0.3

قیمت: 0 ﷼

گروه صنعتی پویان کرمان

گروه صنعتی پویان – شکوفا صنعت پویا در پنج بخش مختلف به فعالیت مشغول است که عبارتند از:

  • طراحی سازه ها و تجهیزات صنعتی
  • تولید سازه ها و تجهیزات فلزی صنعتی
  • تولید ورق های فرم دار و عرشه فولادی (برادران پویان)
  • طراحی معماری
  • اکتشاف و استخراج سنگ های معدنی (سنگ آهن جنوب خراسان)

زمینه های فعالیت شرکت شکوفا صنعت کرمان

این گروه تولیدی در زمینه های مختلفی فعالیت می کند که برخی از آنها عبارتند از: طراحی و ساخت انواع ساز های صنعتی و ساختمانی پیچ و مهره ای و جوشی، طراحی و ساخت تجهیزات صنعتی صنایع پتروشیمی فولاد، سیمانی و معدنی، ساخت مخزن ذخیره، طراحی و ساخت انواع پایپرک و تاور، طراحی و ساخت تجهیزات انتقال مواد، واردات انواع ورق، استخراج ، تولید و صادرات انواع سنگ معدنی و غیره

ورق کرکره کرمان

ورق کرکره کرمان

واحد فرمینگ (براردان پویان) با سابقه بیش از ۲۰ سال فعالیت، بزرگترین واحد تولیدکننده ورق های فرم دار گالوانیزه در جنوب شرق ایران می باشد. این گروه صنعتی توانایی تولید انواع ورق های فرم دار از ضخامت ۰٫۲۵- 3 میلی متر با عرض حداکثر ۱٫۲۵ و طول موردنظر مصرف کننده بر حسب نیاز پروژه و همچنین ارائه انواع ورق های گالوانیزه روغنی و رنگی را دارد. از محصولات این واحد ورق های عرشه فولادی، ژاپنی، ایتالیایی، موج دریا، کانکسی ، سینوسی، شادولاین، ذوزنقه، ذورنقه نما و ذوزنقه ظریف در رنگ های متنوع را می توان نام برد.

قیمت ورق کرکره کرمان

بخش ساخت سازه های فلزی با چشم انداز ساخت ماهیانه ۵۰۰۰ تن انواع سازه های سنگین فلزی و تجهیزات صنعتی در زمینه تولید سازه های فلزی صنعتی جوشی و پیچ ومهره ای فعالیت دارد و به عنوان بزرگترین سازنده سازه های فلزی جنوب شرق کشور می باشد.

هم اکنون محصولات شرکت شکوفا صنعت کرمان به عنوان مواد اولیه در کارگاه های تولیدی و کارخانه های بسیاری در کشور، در حوزه های مختلف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. برای اطلاع از قیمت ورق کرکره کرمان به آهن تاپ مراجعه نمائید.

قیمت ورق کرکره کرمان

نوشتن دیدگاه

سوالات متداول ورق کرکره کرمان

آیا ورق کرکره کرمان از تنوع لازم برای استفاده در مکان های مختلف برخوردار است؟
این گروه صنعتی توانایی تولید انواع ورق های کرکره با طول موردنظر مصرف کننده و بر حسب نیاز هر پروژه ای را دارد.
می توان ورق کرکره کرمان را در حجم انبوه سفارش داد؟
بخش ساخت سازه های فلزی این صنعت با چشم انداز ساخت ماهیانه 5000 تن انواع سازه های سنگین فلزی و تجهیزات صنعتی در زمینه تولید سازه های فلزی صنعتی جوشی و پیچ ومهره ای فعالیت دارد و به عنوان بزرگترین سازنده سازه های فلزی جنوب شرق کشور است.