سبد خرید شما خالی می باشد.
0

ورق شیروانی

عکس محصول قيمت
ورق کرکره 0.3 عرض 125 کرمان

0.3

100x200

سینوسی

تماس بگیرید
ورق کرکره 0.4 عرض 1 کرمان

0.4

100x200

سینوسی

تماس بگیرید
ورق کرکره 0.4 عرض 125 کرمان

0.4

100x200

سینوسی

تماس بگیرید
نتایج 25 تا 27 از کل 27 نتیجه

ورق شیروانی نمونه ای از ورق های گالوانیزه است که دچار تغییر شکل شده است. ورق شیروانی به صورت گسترده در سازه هایی همچون لوازم منزل، بناهای ساختمانی و.... مورد استفاده قرار می گیرند. این ورق ها با در نظر گرفتن کاربرد، نوع استفاده و اهمیت دارای رنگ یا بدون رنگ می باشند. ضخامت این ورق ها از .3 یا 1 میلی متر معمول است و ضخامت .5 این ورق ها متداول ترین و پر طرفدارترین سایز این ورق ها است.

ورق شیروانی

قیمت ورق شیروانی

قیمت ورق شیروانی به موارد متفاوتی بستگی دارد که از جمله آن ها می توان به اندازه، کیفیت ورق تولید، کارخانه، جنس و ابعاد اشاره کرد. مورد تاثیر گذار دیگر در قیمت این ورق ها ضخامت است. ضخامت ورق تاثیر بسزایی در قیمت ورق دارد. از مزایایی که این نوع ورق ها دارا می باشند می توان به سادگی نصب، سبک بودن، امنیت بالا، مقاومت در برابر برف و باران و طول عمر بالا اشاره کرد.

قیمت ورق شیروانی

قابل ذکر است که ورق رنگی شیروانی از نمونه ورق های گالوانیزه است که در کوره رنگ مورد نظر خود را دریافت می کند و پایه آن آهن و یا فولاد می باشد. شما می توانید برای خرید این دسته از ورق ها از همین صفحه از سایت مراجعه کنید و نسبت یه خرید محصول اقدام کنید در صورتی که برای خرید محصول نیاز به دریافت راهنمایی دارید می توانید از طریق تماس با شماره های مندرج در سایت نسبت به دریافت مشاوره پیش از خرید اقدام کنید.

نوشتن دیدگاه

سوالات متداول ورق شیروانی

قیمت ورق شیروانی به چه صورت حساب می شود؟
قیمت ورق شیرانی بسته به مدل خریداری شده متفاوت است.
دلیل تفاوت قیمت ورق های شیروانی با یکدیگر چیست؟
قیمت هر ورق شیروانی با توجه به جنس و ضخامت آن با دیگری متفاوت است.