سبد خرید شما خالی می باشد.
0
قیمت ورق روغنی آهن آنلاین

ورق روغنی چیست؟ هنگامی که ورق‌ آهن ضخیم به وسیله دستگاه نورد تبدیل به ورق‌هایی با ضخامت کمتر می‌شوند و در نهایت برای جلوگیری از زنگ زدگی و برای درخشان‌تر شدن سطح ورق روغن‌کاری می‌شوند، محصول تولید شده ورق روغنی آهن یا نورد سرد نامیده می‌شود. این نوع ورق روغنی استحکام کششی بیشتری نسبت به نورد گرم دارد و به سه درجه st12، st13 و st14 رده بندی می‌شود. شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت ورق روغنی st14، قیمت ورق st12 و سایر انواع ورق روغنی با کارشناسان آهن تاپ تماس بگیرید. قیمت این نوع ورق بر اساس عوامل زیر تعیین می‌گردد:

  • ابعاد ورق روغنی آهن
  • ضخمامت ورق روغنی آهن
  • وزن ورق روغنی آهن
  • کارخانه تولید کننده ورق روغنی آهن
  • نرخ ارز روز
  • نرخ آهن روز
  • هزینه حمل و نقل

مقایسه قیمت بزرگترین تولیدکنندگان ورق روغنی آهن به صورت آنلاین 

مقایسه قیمت بزرگترین تولیدکنندگان ورق روغنی آهن به صورت آنلاین

شرکت فولاد مبارکه اصفهان بزرگترین مجتمع تولید فولاد در ایران است که از مهمترین محصولات تولیدی‌اش می‌توان به ورق روغنی آهن اشاره کرد. این محصول فولادی که در صنعت خودرو سازی، صنعت کشاورزی، ساخت کشتی، مخابرات و موارد دیگر کاربرد دارد، در ابعاد و ضخامت‌های مختلفی تولید می‌گردد. برای نمونه قیمت امروز ورق روغنی 0.8 عرض 1250 مبارکه اصفهان بر اساس کیفیت ورق، قیمت سنگ آهن و تاریخ انقضاء استاندارد ۲۶هزار تومان است.

کارخانه شرکت فولاد غرب آسیا نیز از دیگر تولیدکنندگان ورق روغنی آهن در ایران است که سالانه بیش از ۵۰۰ هزار تن محصول فولادی تولید می‌کند. قیمت ورق روغنی آهن آنلاین ورق روغنی st12 ۱۲۵۰ حدود ۲۸ هزار تومان و قیمت ورق آنلاین ۰،۹ روغنی st12 فولاد غرب ۲۶ هزار تومان است که با قیمت آنلاین این محصول در فولاد مبارکه برابری می‌کند.

شرکت صنایع هفت الماس که بیش از دو دهه به تولید محصولات فولادی می‌پردازد، محصولات خود را بر اساس استاندارد EN 10130 -2006 تولید می‌کند. این کارخانه یکی از بهترین و معتبرترین تولیدکنندگان ورق روغنی آهن در ایران است. قیمت ورق آنلاین ۰،۹ روغنی st12 از دیگر کارخانجات گران‌تر است، قیمت آنلاین این محصول ۲۹ هزار است. شما عزیزان می توانید آرشیو قیمت ورق روغنی هفت الماس و سایر اطلاعات لازم درباره این محصول را در وبسایت فروشگاهی آهن تاپ مشاهده کنید.

مجتمع فولاد گیلان نیز یکی از با سابقه‌ترین تولید کنندگان ورق روغنی آهن در ایران است. از محصولات فولادی این کارخانه در صنعت خودروسازی و لوله سازی استفاده می‌گردد. قیمت ورق آهن ۰،۹ روغنی st12 با کارخانه فولاد مبارکه و فولاد غرب آسیا یکسان است.

کارخانه تاراز شهرکرد از تولید کنندگان بزرگ ورق روغنی آهن است. ورق‌های روغنی تولید شده در کارخانه تاراز چهارمحال به نام ورق گالوانیزه‌ی خودروی شهرکرد شناخته می‌شوند. امروز قیمت آنلاین ورق گالوانیزه 0.7 رول 1250 خودرو شهرکرد بیش از ۲۹ هزار تومان به فروش می‌رسد.

استعلام قیمت ورق روغنی آهن آنلاین

آهن تاپ یکی از بزرگ ترین منابع آرشیو قیمت ورق روغنی است که برای تسهیل فرایند خرید محصولات فولادی در تلاش است تمامی محصولات پرکاربرد را به صورت آنلاین به فروش برساند. شما می‌توانید از طریق فروشگاه اینترنتی آهن تاپ قیمت ورق روغنی را به صورت آنلاین براساس کارخانه تولید کننده، جنس، وزن و ضخامت بررسی کنید و برای ثبت سفارش اقدام فرمایید.

نوشتن دیدگاه