سبد خرید شما خالی می باشد.
قیمت ورق روغنی در تهران

ورق روغنی با نام ورق با نورد سرد یا به اصطلاح ورق سرد هم در بازار شناخته می شود. از آنجایی که این نوع ورق ها با تکنولوژی نورد سرد تهیه می شوند به این معنی که ورق های با ضخامت بالا توسط نورد به ضخامت های پایین تر تبدیل می شوند، در این حالت به دلیل استفاده از نورد سرد کیفیت ظاهری بسیار عالی است به همین دلیل بیشتر در کارهای مربوط به ظاهر مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل ظاهر ویژه محبوبیت زیادی در میان خریداران دارد، نامگذاری این ورق نیز به خاطر شکل ظاهری اش است.
در بازار ایران ورق های روغنی کارخانه های مختلفی موجود است، ازجمله: ورق روغنی فولاد مبارکه، ورق روغنی هفت الماس، ورق روغنی فولاد غرب، ورق روغنی فولاد درخشان و همچنین محصولات وارداتی اعم از: ورق روغنی قزاق، ورق روغنی کره، ورق روغنی چینی و ورق روغنی هند ایثار. قیمت ورق روغنی تولید کنندگان مذکور بسته به کیفیت و تقاضای بازار برای آنها متفاوت است. در این مطلب از آهن تاپ، به قیمت ورق روغنی در تهران و عوامل موثر بر آن، نحوه تولید ورق سرد و معرفی بزرگ ترین کارخانه های تولید کننده ورق روغنی می پردازیم؛ پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. شما عزیزان می توانید آرشیو قیمت ورق روغنی هفت الماس و سایر اطلاعات لازم درباره این محصول را در وبسایت فروشگاهی آهن تاپ مشاهده کنید.

عوامل موثر بر قیمت ورق روغنی در تهران

قیمت ورق روغنی در حالت کلی متاثر از قیمت آهن آلات و فولاد است اما به نسبت آنها کانال قیمتی آن نوسان کمتری دارد به نوعی که برای ورق روغنی ما شاهد نوسان روزانه کمتری هستیم. قیمت نهایی ورق روغنی برای مصرف کننده نیز از محاسبه المان های اصلی و تشکیل دهنده این محصول نشات می گیرد، المان های چون قیمت های جهانی سنگ آهن، قیمت سوخت و انرژی به ویژه نفت و هزینه های حمل و نقل کالا و همچنین میزان تورم جهانی و سایر فاکتور های تاثیرگذار. تقاضای بیشتر این محصول که منجر به خرید ورق روغنی در حجم بالا می شود نیز بر قیمت آن تاثیر گذار است. کاربرد ورق روغنی را می توانید در مقاله درج شده مطالعه کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با نمودار قیمت ورق روغنی و تحلیل جامع آن با کارشناسان ما در آهن تاپ تماس حاصل فرمایید.
بررسی لیست قیمت ورق روغنی کارخانه های مختلف می تواند در تصمیم گیری نهایی خریداران برای خرید موثر باشد و خرید را برای آنها راحت کند. با همه اینها، فرقی نمی کند که شما از کدام شهر و از کارخانه، اقدام به خرید ورق روغنی نمایید؛ زیرا قیمت ورق روغنی ثابت است و به صورت کلی توسط کارخانه ها اعلام می شود. برای مثال اگر قصد خرید ورقه روغنی فولاد را داشته باشید، قیمت ورق روغنی در تهران با قیمت ورق روغنی در اصفهان یکی است. شهر محل خرید تاثیری بر روی قیمت ورق روغنی ندارد و کارخانه ها هنگام قیمت گذاری، عوامل دیگری را مد نظر قرار می دهند.
شما می توانید قیمت ورق روغنی را از لیست قیمت ورق روغنی در سایت اینترنتی آهن تاپ مشاهده کنید. این قیمت ها به صورت روزانه توسط کارشناسان آهن تاپ به روز می شود. شما می توانید در سایت آهن تاپ اقدام به خرید انواع ورق روغنی با مناسب ترین قیمت و به صورت رقابتی و در تناژها بالا نمایید. برای آهن تاپ تفاوتی ندارد که شما در کدام شهر هستید، او ورق روغنی را به دست شما می رساند. شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت ورق روغنی st14 و سایر انواع ورق روغنی با کارشناسان آهن تاپ تماس بگیرید. ورق روغنی مبارکه را از آهن تاپ بخرید.

تاثیر هزینه ارسال ورق روغنی در تهران در قیمت نهایی

تاثیر هزینه ارسال ورق روغنی در تهران در قیمت نهایی

ورق روغنی دارای یک قیمت ثابت است که توسط هر کارخانه اعلام می شود، پس از آن هزینه های دیگری بر روی آن اضافه می شود. یکی از این هزینه ها هزینه ارسال است. هزینه ارسال ورق روغنی با توجه به مسافتی که بین مبدا و مقصد است، متفاوت است. شما برای این امر، می توانید با کارشناسان فنی آهن تاپ ارتباط برقرار نمایید. کارشناسان ما بصورت کامل شما را راهنمایی خواهند کرد. قیمت دقیق و روزانه ورق روغنی را می توانید از طریق سایت آهن تاپ دنبال کنید. قیمت ورق روغنی در تهران در سایت آهن تاپ بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است. 

نوشتن دیدگاه