سبد خرید شما خالی می باشد.
0
قیمت ورق روغنی اصفهان

ورق روغنی چیست؟ ورق های روغنی، یکی از ورق هایی هستند که با تکنولوژی نورد سرد تولید می شود. به طوری که ورق های روغنی به وسیله فرآیند نورد سرد، از ورق هایی با ضخامت بالا که ضخامت آنها کاهش داده شده است تولید می شود. ورق های روغنی به سبب این که طی فرآیند نورد سرد تولید می شوند کیفیت ظاهری خوبی را دارند که می توان گفت این نوع ورق بیشتر در مواردی مورد استفاده قرار می گیرد که کیفیت ظاهری محصول از اهمیت بالایی برخوردار باشد. بازار خرید و فروش ورق روغنی شادآباد یکی از بازارهای اصلی خرید و فروش این محصول در کشور است. شما می توانید به جای مراجعه حضوری به این بازار، آخرین قیمت ورق روغنی را در سایت آهن تاپ مشاهده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با نمودار قیمت ورق روغنی و تحلیل جامع آن با کارشناسان ما در آهن تاپ تماس حاصل فرمایید.
همیشه یکی از مهم ترین سوالاتی که برای خریداران بالاخص خریداران عمده به وجود می آید، قیمت ورق روغنی کارخانجات مختلف است. از آنجایی که قیمت ورق های روغنی این روزها دچار نوسانات زیادی شده افراد، به دنبال فرصتی مناسب برای خرید ورق روغنی هستند. شما می توانید برای بدست آوردن قیمت ورق روغنی اصفهان به صورت دقیق و همچنین قیمت ورق روغنی امروز، با کارشناسان آهن تاپ تماس حاصل فرمایید. ورق روغنی فابریک از با کیفیت ترین ورق های روغنی است.
ورق روغنی نسبت به ورق سیاه نازک تر بوده و به علت انجام عملیات نورد سرد از کیفیت بیشتری برخوردار است. این ورق دارای سطحی صاف و براق با پرداخت عالی و ابعاد دقیق بوده و سطح آن دچار تغییر شکل ناخواسته نمی شود. به همین علت معمولا در مواردی که ورق روکار است و ظاهر کار اهمیت دارد، این نوع ورق مورد استفاده قرار می گیرد. ورق روغنی هم‌چنین مقاومت بسیار بالایی در مقابل فشارهای وارده داشته و قادر به تحمل وزن های بالا است. تولید این ورق نیز به آسانی و در زمان کوتاه انجام می شود؛ اما به دلیل کیفیت بالاتر و هزینه های بالای نورد سرد، قیمت آن از قیمت ورق سیاه بیشتر است. برای مشاهده و اطلاع از مشخصات ورق روغنی اصفهان در انواع مختلف با ما در آهن تاپ همراه باشید.

قیمت ورق روغنی اصفهان امروز

قیمت ورق روغنی اصفهان امروز

نوسانات ارز یکی از عوامل اصلی و مؤثر بر قیمت ورق روغنی در بازار ایران است؛ چرا که قیمت تمامی مقاطع فولادی، از جمله قیمت ورق روغنی از نوسانات ارز و خصوصا قیمت دلار تاثیر می گیرد. قیمت جهانی فولاد از دیگر عوامل مؤثر بر قیمت ورق روغنی است. به همین دلیل بهبود و یا افت در بازارهای جهانی فولاد می تواند روی کلیه محصولات فولادی در ایران ازجمله قیمت ورق روغنی هم اثرگذار باشد.
متناسب نبود میزان عرضه با تقاضای ورق روغنی می تواند روی قیمت آن اثرگذار باشد. در واقع اگر تولیدکنندگان قادر به پاسخگویی به نیاز بازار نباشند، قیمت ورق روغنی افزایش پیدا می کند. قیمت مواد اولیه‌ در تولید ورق روغنی هم روی قیمت ورق روغنی تأثیرگذار است. با افزایش قیمت سنگ آهن، تختال و ورق سیاه که ورق روغنی از آن ساخته می‌شوند، قیمت ورق روغنی هم افزایش پیدا خواهد کرد.
قیمت دقیق و روزانه ورق روغنی را می توانید از طریق سایت آهن تاپ دنبال کنید. ورق روغنی به ورق هایی گفته می شود که با تکنولوژی نورد سرد تولید می شوند. در فرآیند تولید این محصول، به وسیله نورد، ورق هایی با ضخامت بالا به ضخامت پایین تبدیل می شوند. ورق روغنی با استانداردهای ST14 و ST12تولید می شود و دارای استحکام کششی است. استانداردهایی که برای این محصول در نظر گرفته می شود، به شکل معمول از یک علامت و عدد تشکیل شده اند.
از مهم ترین مزایای این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• مقاومت فوق العاده در برابر فشارهای بسیار بالا (این سازه در عمل، نیازمند متریال کمتر برای تحمل وزن های بالاست.)
• سریع و ارزان در مقایسه با تولید سایر ورق های فولادی
• تولید این محصول در اندازه های مختلف با توجه به کاربرد آن

شما عزیزان می توانید ورق روغنی 70 اصفهان را از فروشگاه اینترنی آهن تاپ تهیه کنید. می دانید ورق روغنی چیست؟

عوامل موثر بر قیمت ورق روغنی اصفهان

عوامل موثر بر قیمت ورق روغنی اصفهان

نوسانات ارز یکی از عوامل اصلی و مؤثر بر قیمت ورق روغنی در بازار ایران است؛ زیرا قیمت تمامی مقاطع فولادی، از جمله قیمت ورق روغنی از نوسانات ارز و خصوصا قیمت دلار تاثیر می گیرد. قیمت جهانی فولاد از دیگر عوامل مؤثر بر قیمت ورق روغنی است. به همین دلیل بهبود یا افت در بازارهای جهانی فولاد می تواند روی کلیه محصولات فولادی در ایران از جمله قیمت ورق روغنی هم اثرگذار باشد. برای استعلام قیمت جهانی ورق روغنی و کسب اطلاعات کافی درباره قیمت این محصول به فروشگاه اینترنتی آهن تاپ مراجعه کنید. آهن تاپ عرضه کننده ورق روغنی فولاد مبارکه اصفهان است. برای خرید ورق فولاد مبارکه به سایت آهن تاپ مراجعه کنید.
متناسب نبود میزان عرضه با تقاضای ورق روغنی می تواند روی قیمت آن اثرگذار باشد. در واقع اگر تولیدکنندگان قادر به پاسخگویی به نیاز بازار نباشند، قیمت ورق روغنی افزایش پیدا می کند. قیمت مواد اولیه‌ در تولید ورق روغنی هم روی قیمت ورق روغنی تأثیرگذار است. با افزایش قیمت سنگ‌آهن، تختال و ورق سیاه که ورق روغنی از آن ساخته می شوند، قیمت ورق روغنی هم افزایش پیدا خواهد کرد. شما عزیزان می توانید آرشیو قیمت ورق روغنی اصفهان و سایر اطلاعات لازم درباره این محصول را در وبسایت فروشگاهی آهن تاپ مشاهده کنید. ورق روغنی شادآباد نیز با بالاترین کیفیت در سایت آهن تاپ موجود است.

نوشتن دیدگاه

سوالات متداول قیمت ورق روغنی اصفهان

خرید ورق روغنی اصفهان به قیمت روز از کجا امکان پذیر است؟

خرید ورق روغنی اصفهان به قیمت روز از طریق فروشگاه آهن تاپ امکان پذیر است. فروشگاه آهن تاپ قیمت دقیق و روز ورق روغنی اصفهان را در سایت قرار می دهد.

 

هنگام خرید ورق روغنی اصفهان به چه نکاتی باید توجه کرد؟

قبل از خرید ورق روغنی اصفهان باید از قیمت روز آن مطلع باشید، چراکه تحت عوامل بسیاری قیمت ورق روغنی اصفهان تغییر می کند و نرخ ثابتی ندارد.