سبد خرید شما خالی می باشد.
0
قیمت ورق روغنی تبریز

ورق روغنی که با فرآیند نورد سرد تولید می شود، به دلیل داشتن خواص مکانیکی بهینه، کاربرد گسترده ای در صنایع فولادی دارد. این ورق به لحاظ ظاهری نیز با ورق سیاه تفاوت دارد. ورق های روغنی رایج بر اساس نوع نورد سردی که بر روی آن انجام می گیرد، به صورت کلی به دو گرید St12 و St13 تقسیم بندی می شوند در حالیکه گریدهای St14 و St16 نیز کاردبردهای خاص خود را دارند.
قیمت ورق روغنی تحت تاثیر عواملی همچون ضخامت آن است. با توجه به دامنه ی وسیع ضخامت ، کاربرد ورق روغنی از صنایع خودروسازی گرفته تا تولید لوازم منزل گسترده شده است. ورق روغنی ابعادی متداول دارد به عنوان مثال شیت های 1×2 و 1.25×2.5 متر با ضخامت هایی از0.3 میلیمتر گرفته تا 3 میلیمتر در بازار یافت می شوند در غیر این صورت این ورق ها را در حالت رول خرید و فروش می نمایند. ورق های روغنی قابلیت لعاب کاری نیز دارند. شما می توانید جهت سفارش کالا و آگاهی از قیمت ورق روغنی تبریز و نحوه ارسال ورق روغنی به شهر تبریز با کارشناسان پشتیبانی سایت آهن تاپ تماس بگیرید. کاربرد ورق روغنی را می توانید در مقاله درج شده مطالعه کنید.
ورق روغنی تبریز، یکی از ورق های روغنی تولید داخل است که در بین مشتری ها محبوب است و به همین دلیل آگاهی از قیمت آن برای خریداران مهم بوده و قیمت ورق روغنی تبریز و عوامل موثر بر تغییر قیمت آن، را دنبال می کنند. با این مطلب از آهن تاپ همراه باشید تا از تمامی این موارد آگاه شوید. شما عزیزان می توانید ورق روغنی 70 تبریز را از فروشگاه اینترنی آهن تاپ تهیه کنید.

قیمت ورق روغنی تبریز امروز

قیمت ورق روغنی تبریز امروز

قیمت ورق روغنی بسته به ویژگی ها و خصوصیات آن متفاوت است. تولید کننده ورق نیز در کیفیت و در نتیجه قیمت ورق روغنی تاثیر گذار است، یعنی قیمت ورق روغنی از یک تولید کننده به تولید کننده دیگر متفاوت است. قیمت ورق روغنی تبریز به صورت روزانه توسط خود کارخانه به نمایندگی های فروش اعلام می شود. برای مشاهده و اطلاع از مشخصات ورق روغنی تبریز در انواع مختلف با ما در آهن تاپ همراه باشید. ورق روغنی شادآباد نیز با بالاترین کیفیت در سایت آهن تاپ موجود است.


شما در جدول های موجود در سایت آهن تاپ می توانید قیمت روز ورق روغنی و انواع آن را به تفکیک تولید کننده، آلیاژ، گرید های کشش و دسته های عرض و ضخامت مشاهده کنید. ورق های روغنی به شکل رول یا شیت بر اساس انتخاب مشتری و با بسته بندی حرفه ای عرضه می شوند. در صورت نیاز به خدمات جانبی مانند پانچ، برش یا فرمینگ، درخواست خود را با مشاوران فنی آهن تاپ مطرح نمایید تا در سفارش شما لحاظ شود. اگر تمایل داشته باشید می توانید با استفاده از نمودارها، روند نوسان و تغییر قیمت محصول انتخابی خود را طی هفته های گذشته مشاهده نمایید. شما پس از استعلام قیمت روز ورق روغنی می توانید مواردی همچون نحوه پرادخت، محل بارگیری و تخلیه و سایر جزئیات را به کمک مشاوران آهن تاپ در فاکتور خود قید کرده و خریدی مطمئن را تجربه کنید. قیمت ورق روغنی در تهران در سایت آهن تاپ بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است. 

نوشتن دیدگاه