سبد خرید شما خالی می باشد.
0

ورق آجدار

محصول قیمت
ورق آجدار 5 میل 6*1/5 قزاق st37

ST37

بنگاه تهران

150x600, 150

29,500 تومان
ورق آجدار 6 میل 6*1/5 قزاق st37

ST37

بنگاه تهران

150x600, 150

39,500 تومان
نتایج 25 تا 26 از کل 26 نتیجه

ورق آجدار که نوعی از ورق های نورد گرم است، فرم خاصی از ورق های فولادی است که دارای برجستگی هایی به شکل های مختلف مانند شطرنجی، عدسی، لوزی و یا الماس بر روی سطح خود می باشد. علت وجود این برجستگی ها بر روی ورق های آجدار به این دلیل است که بتواند در سطوح شیب دار و یا سقف های شیروانی، از سر خوردن افراد جلوگیری کند. این ورق ها در ضخامت های بین ۱.۵ تا ۱۰ میلیمتر تولید و در ابعاد مختلفی به بازار عرضه می شوند. در این مطلب از آهن تاپ قصد داریم که کمی در مورد ورق آجدار و خصوصیات آن صحبت کنیم و سپس به سراغ بررسی قیمت انواع ورق آجدار مانند ورق آجدار آلومینیومی و ورق آجدار گالوانیزه برویم. همچنین در ادامه نگاهی به کاربردهای ورق آجدار خواهیم انداخت با موارد استفاده از آن نیز آشنا شوید.

ribbed sheet2

قیمت ورق آجدار

ورق آجدار با استفاده از مواد اولیه مختلف برای کاربردهای مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود. وجود خطوط برجسته بر روی این ورق ها باعث می شود که بتوان از آنها برای کف یا سقف های شیروانی و یا سطوح شیب دار استفاده کرد، چرا که ساختار آجدار آنها باعث می شود که تا حد زیادی از لیز خوردن شما جلوگیری شود. وجود نمونه های مختلف ورق آجدار به ما اجازه می‌دهد که در شرایط مختلف و با توجه به محیط خود یکی از آنها را انتخاب کرده و از آنها استفاده کنیم. مورد بعدی که در خصوص این ورق ها باید بدانید، قدرت شکل پذیری بالای آنها است که امکان نصب و استفاده در شرایط مختلف را به ما می دهد.

قیمت ورق آجدار آلومینیوم

قیمت ورق آجدار آلومینیومی بستگی به کیفیت و ابعاد آن دارد، اما با بررسی این دو فاکتور به این نتیجه می رسیم که قیمت ورق های آجدار آلومینیومی تولید شده توسط شرکت های مختلف، می تواند با هم متفاوت باشد. برخلاف سایر انواع ورق آجدار، این محصولات به شکل رول به بازار عرضه نمی شوند چرا که ساختار آلومینیوم شکننده تر از استیل و گالوانیزه است همین موضوع باعث می‌شود که آنها را به صورت شیت یا ورقه های از پیش بریده شده و در اختیار مشتریان قرار دهند. برای اطلاع از قیمت ورق آجدار آلومینیومی می توانید با متخصصین مادر تماس بگیرید.

قیمت ورق آجدار

قیمت ورق آجدار گالوانیزه

وجود روی بر روی ورق های گالوانیزه باعث می شود که آنها مقاومت بیشتری در برابر شرایط جوی و زنگ‌زدگی داشته باشند؛ همین موضوع مزایایی را برای ما به همراه می آورد و باعث می شود که در شرایطی که نیاز به یک ورق با مقاومت بالا داریم، از ورق آجدار گالوانیزه استفاده کنیم. قیمت ورق آجدار گالوانیزه به عوامل مختلفی مانند شرایط سیاسی اقتصادی و قیمت ارز، میزان عرضه ورق بازار و کیفیت ورق مورد نظر شما بستگی دارد. یکی از مزایایی که استفاده از این ورق ها در اختیار شما قرار می دهد، ماندگاری سطح بسیار بالاست که در مکان هایی که رفت و آمد بسیار است می تواند تا حد زیادی به شما کمک کند.

قیمت ورق آجدار استیل

قیمت ورق آجدار استیل به عوامل مختلفی از جمله سایز، ضخامت، برند یا کارخانه سازنده، محل بارگیری ورق و قیمت مبنای بازار بستگی دارد. از طرفی نباید فراموش کرد که نوسانات به وجود آمده روی قیمت بازار بر اساس بالا رفتن قیمت ارز، می تواند تاثیر بسزایی بر روی قیمت نهایی ورق آجدار استیل داشته باشد. چرا که بسیاری از مواد اولیه و تجهیزات مورد استفاده برای تولید این محصولات متعلق به خارج از کشور ما هستند و همین موضوع مشکلات زیادی را بر سر راه ما پدید می آورد. از سوی دیگر این موضوع را باید در نظر داشته باشید که قیمت ورق های وارداتی به دلیل اضافه شدن هزینه های مربوط به حمل و نقل به قیمت نهایی آن، بیشتر از ورقه های تولیدات داخل ایران است.

ورق آجدار

نوشتن دیدگاه

سوالات متداول ورق آجدار

کیفیت ورق آجدار وارداتی بهتر است یا تولید داخل؟
از آنجایی که ورق آجدار وارداتی با کشتی حمل و نقل می شوند، زمان زیادی را روی آب هستند. به همین دلیل این ورق ها باران خورده و در جوار رطوبت شدید آب بوده اند، درصورتی که ورق های داخلی این چنین نیست.
آیا تلرانس موجود در ورق آجدار تاثیری بر قیمت آن دارد؟
از آنجایی که تلرانس در ورق باعث سبک یا سنگین شدن آن می شود، پس قطعا در قیمت ورق تاثیرگذار است.