سبد خرید شما خالی می باشد.
0
ضایعات ورق روغنی

ضایعات دارای استانداردهای محصول تولیدی نبوده و به قیمت قراضه به فروش می رسند. ضایعات ورق روغنی در دسته بندی های متفاوت وجود دارند که براساس عناصر آلیاژی و ترکیب فولاد به سه دسته معمولی، نیمه کششی و فوق کششی تقسیم می شوند. ابعاد ضایعات ورق روغنی معمولا در محدوده 100 تا 130 سانتیمتری با ضخامت هایی تا 30 میلیمتر وجود دارند. ضایعات ورق روغنی به دلیل ضخامت هایی در محدوده میلیمتری، در دسته ضایعات سبک قرار می گیرد. البته با توجه به کارخانه های بسته بندی مختلف، دارای وزن های متفاوتی می باشند. شرکت ها ضایعات ورق روغنی را با ابعاد مناسب و وزن مخصوص با توجه به نیاز مصرف کننده بسته بندی می کنند و به خریدار ارائه می دهند. برای اطلاع از قیمت ورق در انواع مختلف به آهن تاپ مراجعه کنید.

منبع تولید ضایعات ورق روغنی

ضایعات ورق روغنی از قطعاتی مانند خودروها و لوازم خانگی، تجهیزات صنعتی و ساختمانی ایجاد می شوند که در طی عملیات هایی نیاز به آماده سازی دارند. پس از جمع آوری ضایعات به صورت های جزئی از مکان های مختلف، در یک محیط روباز همانند انبار جمع آوری می شوند. در مرحله اولیه، ضایعات با توجه به اندازه های مختلف تحت دستگاه های خردکن در ابعاد متفاوت خرد می شوند. ضایعات ورق روغنی توسط دستگاه های مختلف بر اساس اندازه اولیه پرس می شوند و و در وزن های مختلف بسته بندی می شوند. شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت ورق روغنی st14 ، قیمت ورق st12 و سایر انواع ورق روغنی با کارشناسان آهن تاپ تماس بگیرید.

بازیافت ضایعات ورق روغنی

بازیافت ضایعات فلزی و ورق روغنی به دلیل تاثیر چشمگیر در کاهش هزینه های تولید و مسائل زیست محیطی از ارزش ویژه ای در اقتصاد و تولید برخوردار است. در کارخانه های فولاد قسمتی وجود دارد که ضایعات تولید شده در خط تولید را جمع آوری می کنند و پس از فرایندهای خرد و پرس کردن درون کوره بازیافت می کنند. از طرف دیگر، کارخانه ها ممکن است ضایعات ورق روغنی را از شرکت های مختلف به صورت های پرس شده و در وزن های مختلف به عنوان خوراک چرخه بازیافت تهیه و خریداری کنند. درون ضایعات ورق روغنی، انواع آلاینده ها و ناخالصی های متعدد وجود دارد. برخی از این آلاینده ها شامل خاک، سنگ، مواد شیمیایی همانند رنگ، پلاستیک، انواع روغن ها، نخاله های ساختمانی، زنگ فلز، شیشه، مواد خطرناک، فلزات دیگر، مواد منفجره و غیره وجود دارد. 

کاربرد ورق روغنی در صنعت بسیار گسترده است به همین دلیل افراد زیادی به دنبال استعلام قیمت ورق روغنی اصفهان، تهران، تبریز و سایر شهر های صنعتی ایران هستند. برای ورق روغنی قیمت متفاوتی از سوی عرضه کنندگان این محصول اعلام می شود برای خرید ورق روغنی با بهترین قیمت کافیست به آهن تاپ بپیوندید.

بازیافت ضایعات ورق روغنی

قیمت ضایعات ورق روغنی

قیمت ضایعات ورق روغنی با توجه به آلیاژها و ترکیبات ورق و روش های بسته بندی متفاوت می باشد. قیمت های خرده فروشی و کلی فروشی درب کارخانه با هم فرق دارند. در برخی شرکت ها، ضایعات ورق روغنی عاری از قطعات انفجاری می باشند و گوگرد زدایی شده اند که این عوامل روی قیمت تمام شده نهایی اثر دارد. ورق گالوانیزه به علت تنوع در ضخامت دارای قیمت های مختلفی می باشد. جهت آگاهی از آخرین قیمت ضایعات ورق روغنی باید قیمت های به روز را از منابع و شرکت های معتبر به صورت کیلویی استعلام کرد. ضایعات با وزن های مختلف به صورت پرس شده و پرس نشده دارای قیمت های متفاوتی هستند. قیمت ورق ضایعاتی روغنی همانند دیگر بازارهای موجود نیز متاثر از وضعیت اقتصادی هر کشور است و دارای نوساناتی می باشند. شما می توانید قیمت ضایعات ورق گالوانیزه و قیمت ورق روغنی را از طریق فروشگاه اینترنتی آهن تاپ استعلام کنید.

دیدگاه‌ها  
0
0
# پارسا تمیمی 1400-12-22 10:30
سلام قیمت ضایعات ورق روغنی چقدره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# ادمین آهن تاپ 1400-12-22 10:45
به نقل از پارسا تمیمی:
سلام قیمت ضایعات ورق روغنی چقدره؟

سلام بر شما دوست عزیز- برای اطلاع از قیمت ضایعات ورق روغنی با کارشناسان آهن تاپ تماس بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# وهاب اسکندری 1400-12-22 10:37
گوگرد زدایی بر روی قیمت ضایعات ورق روغنی اثری دارد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# ادمین آهن تاپ 1400-12-22 10:47
به نقل از وهاب اسکندری:
گوگرد زدایی بر روی قیمت ضایعات ورق روغنی اثری دارد؟

سلام بر شما دوست عزیز. در برخی شرکت ها، ضایعات ورق روغنی عاری از قطعات انفجاری می باشند و گوگرد زدایی شده اند که این عوامل روی قیمت تمام شده نهایی اثر دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

سوالات متداول ضایعات ورق روغنی

ضایعات ورق روغنی استاندارد خاصی داره؟
ضایعات دارای استانداردهای محصول تولیدی نبوده و به قیمت قراضه به فروش می رسند. ضایعات ورق روغنی در دسته بندی های متفاوت وجود دارند که براساس عناصر آلیاژی و ترکیب فولاد به سه دسته معمولی، نیمه کششی و فوق کششی تقسیم می شوند.
قیمت ضایعات ورق روغنی به چه مواردی بستگی دارد؟
قیمت ضایعات ورق روغنی با توجه به آلیاژها و ترکیبات ورق و روش های بسته بندی متفاوت می باشد. قیمت های خرده فروشی و کلی فروشی درب کارخانه با هم فرق دارند.