سبد خرید شما خالی می باشد.
0
آرشیو قیمت ورق روغنی

ورق روغنی نوعی محصولات فولادی هستند که در گروه ورق‌های سرد قرار می‌گیرند. ورق‌های ضخیم از طریق دستگاه نورد به ورق‌های نازک‌تر تبدیل شده و برای جلوگیری از زنگ زدگی و درخشان‌تر شدن سطح ورق روغنکاری می‌شوند. ورق روغنی از استحکام کششی مختلفی برخوردار است که بر اساس استاندارد به st12، st13 و st14 درجه بندی می‌شوند. ورق روغنی یکی از محصولات پر کاربرد در ایران است که به دلیل شکل پذیری بالا عموما در پروژه‌هایی که دقت اهمیت پیدا می‌کند مورد استفاده قرار می‌گیرد. ورق روغنی به طور کلی برای ساخت لوازم فلزی مانند لوازم خانه و مبلمان فلزی، ساختمان‌های صنعتی و موارد دیگر کاربرد دارد. قسمت‌های داخلی و خارجی خودروها نیز عموماً از فولاد نورد سرد ساخته شده‌اند. شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت ورق روغنی st14 و سایر انواع ورق روغنی با کارشناسان آهن تاپ تماس بگیرید.

تحلیل و نمودار قیمت ورق روغنی آرشیو قیمت ورق روغنی 1400

قیمت ورق روغنی به ابعاد و ضخامت و نرخ ارز وابسته است. به همین منظور قیمت پر فروش‌ترین ورق‌های روغنی در سال ۱۴۰۰ بررسی می‌گردد.

ورق روغنی ۱۲۵ میلی‌متر فولاد مبارکه
این نوع ورق روغنی از اواخر سال ۱۳۹۹ تا اردیبهشت ۱۴۰۰ با کاهش قیمت رو‌به‌رو بوده است و تا ماه تیر با کاهش بسیار ناچیز تقریبا ثابت بوده است. قیمت این محصول در ماه‌های تیر و مرداد تقریبا ثابت بوده اما از اواسط مرداد افزایش قیمت مشاهده می‌شود. روند افزایش قیمت تا شهریور ادامه داشته تا در نهایت در اواخر شهریور کاهش چشمگیری را تجربه کرده است.

ورق روغنی ۵۰ میلی‌متر فولاد مبارکه
این نوع ورق روغنی با تغییر قیمت ارز، همانند ورق روغنی ۱۲۵ میلی‌متر فولاد مبارکه دستخوش تغییرات شده است و در ماه شهریور قیمت‌های مختلفی را تجربه کرده و در نهایت با افزایش قیمت روبه‌رو است. برای استعلام قیمت ورق روغنی اصفهان و خرید این ورق روغنی با بهترین قیمت کافیست به آهن تاپ بپیوندید.

ورق روغنی ۲۰۰ میلی‌متر فولاد مبارکه
روند افزایش و کاهش قیمت این محصول نیز همانند محصولات قبلی بوده اما از اواسط ماه شهریور با روند کاهشی روبه‌رو بوده است. قیمت ورق روغنی ۲۰۰ میلی‌متر فولاد مبارکه در این بازه زمانی حداقل چیزی حدود ۳۰۰۰ تومان کاهش یافته است. برای مطالعه راهنمای خرید ورق روغنی، برای خریدی تخصصی تر این محصول می توانید به بخش مقالات سایت آهن تاپ مراجعه کنید.

ورق روغنی 0.6 هفت الماس
از ابتدای سال ۱۴۰۰ ورق روغنی ورق روغنی 0.6 هفت الماس با تغییرات قیمت ارز تغییرات چشمگیری را تجربه کرده است اما در حال حاضر قیمت این محصول در حال افزایش است. شما عزیزان می توانید قیمت ورق روغنی هفت الماس و سایر اطلاعات لازم درباره این محصول را در وبسایت فروشگاهی آهن تاپ مشاهده کنید.

تحلیل و نمودار قیمت ورق روغنی آرشیو قیمت ورق روغنی 1400

استعلام قیمت ورق روغنی

در صورتی که قصد آغاز کردن یک پروژه جدید را دارید، آگاهی از قیمت مصالح کاربردی در پروژه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌شود. همچنین با توجه به طیف وسیع ورق روغنی تولید شده در ایران، ممکن است انتخاب بهترین گزینه کمی دشوار شود؛ به همین منظور آهن تاپ با گردآوری تیمی از متخصصان این زمینه در تلاش است علاوه بر توزیع بهترین محصولات موجود در بازار در قالب یک فروشگاه آنلاین به خریداران محترم خدمات رسانی کند. کاربرد ورق روغنی در صنعت بسیار گسترده است به همین دلیل افراد زیادی به دنبال استعلام قیمت ورق روغنی در تهران، اصفهان، تبریز و سایر شهر های صنعتی ایران هستند. برای استعلام قیمت ورق روغنی کافیست به آهن تاپ بپیوندید. آهن تاپ عرضه کننده ورق روغنی فولاد مبارکه اصفهان است. برای خرید ورق فولاد مبارکه به سایت آهن تاپ مراجعه کنید.

نوشتن دیدگاه