سبد خرید شما خالی می باشد.
0
ورق گالوانیزه در اصفهان


ورق گالوانیزه نوعی از ورق فولادی گالوانیزه شده است که توسط فلز روی پوشیده شده است. این ورق بر اساس ورق سرد تولید و روانه بازار می شود. یکی از نقاط قوت این ورق ضد زنگ بودن آن است، حتی اگر پوشش فلز روی بر روی این ورق نیز از بین برود باز هم ورق گالوانیزه زنگ نمی زند. علت این زنگ نزدن به این دلیل است که اگر هم خراشی روی ورق وارد شود، آهن روی سطح، اکسید می شود و ورق را از زنگ زدن مصون نگاه می دارد.
میزان مقاومت ورق های گالوانیزه به ضخامتی که آن ورق دارد، بر می گردد. روش های مختلفی برای گالوانیزه کردن ورق ها وجود دارد، یکی از این روش ها که بهترین روش نیز هست، غوطه‌ ور کردن ورق ها در حوضچه مذاب است. اگر بخواهیم ورق های گالوانیزه را از لحاظ ظاهری دسته بندی کنیم به 3 مدل بدون گل، گل ریز و گل رشت تقسیم می شوند.
ورق های گالوانیزه هم در داخل تولید شده و هم از خارج از کشور وارد می شوند. یکی از ورق های گالولنیزه داخلی، ورق گالوانیزه اصفهان است.

 ورق گالوانیزه اصفهان

ورق گالوانیزه اصفهان

ورق گالوانیزه اصفهان یکی از ورق های گالوانیزه تولید داخل کشور است. این ورق ها توسط فولاد مبارکه اصفهان یا کارخانه تاراز شهرکرد ساخته و به دست نمایندگی های معتبر مختلف به سراسر ایران ارسال می شود. ورق های گالوانیزه مقاومت زیادی در برابر نور خورشید، سرما و گرما و ... دارند و عمر بالایی دارند. همچنین این ورق ها به نسبت دیگر ورق ها، در برابر خورندگی مقاومت بیشتری دارند و بین 20 تا 30 عمر می کنند. همچنین این ورق ها در برابر آسیب های محیطی نیز می توانند از خود محافظت کنند.

بازار ورق گالوانیزه اصفهان

این روزها با توجه به دنیای اینترنت و فضای مجازی، دیگر بازار به یک مکان مختص نمی شود. افراد می توانند در هر جایی که هستند از هر جایی که قصدش را دارند، به راحتی خرید خود را انجام می دهند و نیازی به رفت و آمد نیست. اصفهان به دلیل داشتن دو کارخانه بزرگ فولاد در زمینه تولید ورقه های مختلف از جمله ورق گالوانیزه، تبدیل به یکی از بزرگترین بازارهای ورق ایران شده است.

چه ورق گالوانیزه ای بیشتر در اصفهان فروش می رود

کارخانه های موجود در استان اصفهان تمام مدل های ورق های مورد نیاز بازار موجود را تولید و عرضه می کند. ورق های گالوانیزه تولیدی در این کارخانه ها در ضخامت های مختلف و در رنگ های مختلف تولید می شوند. این روزها با توجه به نیاز مشتریان، ورق های گالوانیزه در تعداد بیشتری تولید و به فروش می رشد. ورق های گالوانیزه رنگی در رنگ ها و ضخامت های مختلفی تولید می شوند.

 قیمت ورق گالوانیزه کیلویی

قیمت ورق گالوانیزه کیلویی

قیمت ورق گالوانیزه با توجه به ضخامتی که دارد، بر اساس کیلویی و رولی حساب می شود. این قیمت ها با توجه به نوسانات بازار هر روز بروز شده و در دسترس افراد قرار می گیرد. شما در سایت آهن تاپ می توانید قیمت ورق گالوانیزه مورد نظر خود را با توجه به جزییات و اطلاعات آن انتخاب نموده و اقدام به خرید نمایید. همچنین شما می توانید برای آگاهی از قیمت دقیق تر با کارشناس های فروش ما تماس بگیرید. کارشناسان ما به صورت کامل شما را راهنمایی کرده و خرید آسانی را برای شما فراهم می کنند.

نوشتن دیدگاه