سبد خرید شما خالی می باشد.
0
قیمت ورق گالوانیزه صادراتی

ورق گالوانیزه به دلیل دوام بسیار زیاد، استحکام و فرم پذیری فولاد و همچنین محافظت در برابر خوردگی پوشش روی و آهن، و قابلیت ضد زنگ زدگی، یکی از محبوب‌ترین انواع فولاد مورد استفاده در صنایع مختلف است. از ورق گالوانیزه در انواع پروژه‌ها و صنایع از جمله کشاورزی، مخابرات، خودروسازی، ساخت و ساز و غیره قابل استفاده می‌شود. شما می توانید جهت خرید ورق گالوانیزه کاشان و همچنین خرید و فروش انواع آهن آلات به سایت آهن تاپ مراجعه کنید. 
از عوامل تاثیر گذار بر قیمت ورق گالوانیزه صادراتی می‌توان به عوامل زیر اشاره کرد:

  • کارخانه تولید کننده ورق گالوانیزه صادراتی: قیمت ورق گالوانیزه در کارخانه‌های مختلف بر اساس فرایند تولید و هزینه خدمات متفاوت است.
  • وزن ورق گالوانیزه صادراتی: وزن ورق گالوانیزه به معنی میزان فولاد استفاده شده در یک ورق گالوازنیزه صادراتی است، در نتیجه قیمت روز فولاد نیز در تعیین قیمت ورق گالوانیزه صادراتی تاثیر گذار است.
  • ضخامت پوشش (نوع پوشش): ضخامت پوشش یعنی مقدار روی مصرفی در یک ورق گالوانیزه صادراتی، هر چه ضخامت ورق بیشتر باشد قیمت محصول به همان میزان افزایش می‌یابد.
  • ابعاد ورق گالوانیزه صادراتی نیز از عوامل تعیین کننده قیمت ورق گالوانیزه صادراتی است.

ورق گالوانیزه صادراتی

گالوانیزه یک فرایند تولید است که برای محافظت و جلوگیری از زنگ زدگی فولاد از یک لایه روکش روی استفاده می‌شود. چندین فرآیند گالوانیزه وجود دارد که از متداول ترین روش آن می‌توان به ورق گالوانیزه گرم اشاره کرد. ورق گالوانیزه صادراتی که از محصولات فولادی به شمار می‌رود به دلیل کاربردهای فراوانی که در صنایع مختلف دارد به کشورهایی نظیر عراق، ارمنستان، ترکمنستان و افغانستان صادر می‌شود. از مهم ترین تولیدکنندگان ورق گالوانیزه صادراتی می‌توان به فولاد مبارکه اصفهان، صنایع هفت الماس، فولاد امیر کبیر کاشان، کارخانجات نورد و لوله سمنان، مجتمع فولادسازی کاوه و بسیار کارخانجات تولید کننده ورق گالوانیزه صادراتی اشاره کرد. قیمت ورق گالوانیزه سقفی را می توانید از سایت آهن تاپ استعلام کنید. 

ورق گالوانیزه صادراتی 

ویژگی های ورق گالوانیزه صادراتی

بسیاری از صنایع مختلف به دلیل ویژگی‌های منحصر به فردی که ورق گالوانیزه صادراتی دارد از این محصول در صنعت خود بهره‌مند می‌شوند. از مهمترین ویژگی‌های ورق گالوانیزه صادراتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دوام و طول عمر بالا: یک قطعه فولاد صنعتی با گالوانیزه شدن بیش از 50 سال دوام می‌آورد و با قرار گرفتن در معرض شدید آب می‌تواند بیش از 20 سال دوام بیاورد. ورق گالوانیزه صادراتی نیازی به تعمیر و نگهداری ندارد در نتیجه هزینه‌های احتمالی آینده به شدت کاهش پیدا می‌کند.
  • جلوگیری از آسیب دیدگی: ورق گالوانیزه صادراتی به دلیل لایه محافظ روی فولاد باعث می‌شود میزان آسیب دیدگی و خوردگی به شدت کاسته شود و همین موضوع باعث افزایش طول عمر ورق گالوانیزه صادراتی می‌گردد.
  • مقاوم در برابر زنگ زدگی: عناصر آهن موجود در فولاد فوق العاده مستعد زنگ زدگی هستند، اما افزودن روی به عنوان یک لایه محافظ بین فولاد و هرگونه رطوبت یا اکسیژن عمل می‌کند، در نتیجه ورق گالوانیزه صادراتی فولادی به شدت محافظت شده است.
  • مقرون به صرفه: گالوانیزه به عنوان یک روکش با کارایی بالا شناخته می‌شود، به طوری که شما برای مدت زمان طولانی نیازی به رنگ آمیزی فولاد ندارید. در حالی که هزینه‌های گالوانیزه ثابت است، ما در طول سال‌ها شاهد افزایش هزینه‌های رنگ بوده‌ایم. هزینه اولیه ورق گالوانیزه صادراتی اغلب کم است و از همه مهم‌تر ورق گالوانیزه بلافاصله پس از تحویل آماده استفاده است.

برای دریافت قیمت ورق گالوانیزه صادراتی درجه یک و دریافت مشاوره رایگان با متخصصان ما در فروشگاه اینترنتی آهن تاپ تماس حاصل فرمایید.

نوشتن دیدگاه