سبد خرید شما خالی می باشد.
آرشیو قیمت ورق گالوانیزه

ورق گالوانیزه از ورق روغنی تولید شده است که برای مقاومت در برابر زنگ زدگی، بر روی سطح ورق فلز روی پاشیده می شود و سطح براق و صاف ورق به دلیل این پوشش روی است، و به اصطلاح ورق گالوانیک می شود که حتی با آسیب دیدن سطح آن ها، ورق زنگ نمی زند.

کاربردها و انواع ورق گالوانیزه

ورق های گالوانیزه کاربردهای گوناگونی دارد؛ به طور کلی می توان از کاربردهای این ورق ها در سقف شیروانی و لوله های آب، کانال کولر، لوله بخاری و حفاظ ایمنی منازل، صنعت خودروسازی، کابینت های فلزی، تانکرهای ذخیره آب، کشاورزی، پنل ها و ... را نام برد.
ورق های گالوانیزه در شکل های صاف یا موج دار در مدل های سینوسی یا ذوزنقه ای، در رنگ های مختلف با کاربردهای گوناگون و با ضخامت های متفاوت در بازار وجود دارند. این ورق ها به صورت رولی یا مستطیلی برش خورده هستند. برای مطلع شدن از قیمت ورق گالوانیزه 1 میلیمتر را می توانید به راحتی از طریق سایت آهن تاپ اقدام کنید.

آرشیو قیمت ورق گالوانیزه

عوامل مؤثر بر قیمت ورق گالوانیزه

قیمت ورق گالوانیزه به عوامل متعددی از جمله: کیفیت ورق، برند و کارخانه تولیدی ورق، ضخامت آن، نوع خارجی و وارداتی ورق، مقدار کربن به کار رفته در ورق، میزان عرضه و تقاضا در بازارهای جهانی و ... بستگی دارد.
ورق های گالوانیزه به دلیل زیبایی ظاهری، خاصیت ضد زنگ بودن و کاربردهای گوناگون در بازار تقاضای زیادی دارند. با توجه به تولید محدود در داخل کشور، قسمتی از این نیاز به وسیله واردات تأمین می شود و این خود دلیلی بر نوسان قیمت در بازار است. نوسانات قیمت تا میزان قابل توجهی مربوط به نرخ ارز، بازار جهانی بورس و عوامل متأثر دیگری می باشد. البته عوامل دیگری همچون: افزایش دستمزد کارگران، افزایش هزینه های تولید، افزایش قیمت نفت و در نتیجه افزایش هزینه های حمل و نقل هم در این نوسانات دخیل بوده اند. یکی از کاربردی ترین انواع ورق های گالوانیزه ورق 50 گالوانیزه است، قیمت ورق ۵۰ گالوانیزه در سایت آهن تاپ بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است.

galvanized sheet price archive2

روند قیمت ورق گالوانیزه در سال های 96 تا 99

در سال های اخیر، بازار مربوط به این ورق ها شاهد نوسانات زیادی در زمینه خرید و فروش بوده که مسلماً این نوسانات به صورت صعودی هستند، هر چند که نوک پیکان نمودار گاهی اوقات به سمت پایین بوده و به مقداری ناچیز قیمت ها تنزل پیدا کرده اند، اما به طور کل طی سال های 96 تا 99 قیمت ها روند رو به بالا و افزایشی داشته است.
قیمت ها در سایت آهن تاپ به روز هستند و به صورت لحظه ای به روز رسانی می شوند. سایت آهن تاپ با در نظر گرفتن حداقل میزان این نوسانات و رفاه حال مشتریان عزیز تلاش می کند تا محصولات باکیفیت و مورد نیاز را با بهترین قیمت به مشتریان عرضه کند. این سایت در تلاش است تا رضایت مشتریان را تا حد بالایی جلب کند. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و پاسخ سؤالات، به سایت آهن تاپ مراجعه کرده و با کارشناسان باتجربه و متخصص این سایت ارتباط برقرار کنید. ورق گالوانیزه 6 متری کاربردهای فراوانی دارد و از این رو با کسب مشورت از متخصصان می توانید آن را از سایت ما تهیه کنید. قیمت ورق گالوانیزه 6 متری در آهن تاپ بسیار مقرون به صرفه و مناسب است.

نوشتن دیدگاه