سبد خرید شما خالی می باشد.
0
قیمت ورق روغنی فولاد مبارکه در بورس

ورق های روغنی کارخانه فولاد مبارکه با روش نورد سرد به تولید می رسند. ورق های نورد شده به روش نورد سرد دارای کیفیت بالایی هستند. به دلیل کیفیت و ظاهر زیبایی که ورق های تولید شده در کارخانه فولاد مبارکه دارند از این محصول به عنوان بدنه و ظاهر اشیا و اجسام استفاده می شود. ورق های تولید شده به سه گروه تقسیم می شوند:

 • ورق های معمولی
 • ورق های نمیه کشش
 • ورق های فوق کشش

ورق های روغنی فولاد مبارکه از معروف ترین و محبوب ترین انواع ورق موجود در بازار ایران است. فروش این محصول رقابت تنگاتنگی را از بین نمونه های داخلی و خارجی دارد و دارای فروش بالایی در بورس است.

قیمت ورق روغنی فولاد مبارکه در بورس

ورق های روغنی فولاد مبارکه

ورق روغنی فولاد مبارکه برای پروژه هایی مورد استفاده قرار می گیرد که دقت و ظرافت در آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است. از ویژگی های دیگر این محصول می توان به فرم پذیری و کشش بالای آن اشاره کرد. این ویژگی باعث شده است تا بتوان از این محصول در ساخت وسایلی مانند کابینت و کمد استفاده کرد. روغن کاری ورق روغنی فولاد مبارکه باعث شده است که این محصول در مقابل اکسید شدن مقاومت بسیار بالایی از خود نشان دهد. تمامی این موارد باعث شده است تا قیمت ورق های روغنی حاصل از نورد گرم بسیار بیشتر از ورق های تولید شده به وسیله نورد سرد باشند. عناصر به کار رفته در ورق های روغنی، آلومینیوم، گوگرد، فسفر، منگنز و کربن هستند. درصد این عناصر بسته به نوع ورق متفاوت است.

ورق های روغنی فولاد مبارکه

خرید و فروش ورق روغنی در بورس

یکی از محصولاتی که در بورس با خرید و فروش بسیار بالایی مواجه است، ورق های روغنی هستند. هر چه کیفیت ورق روغنی بیشتر باشد محبوبیت و میزان خرید و فروش آن در بازار بیشتر است. ورق های روغنی کارخانه های مختلف در بورس خرید و فروش می شوند و در رقابت با یکدیگرهستند، از این رو تولید کنندگان این محصول سعی دارند تا با بالا بردن کیفیت محصولات خود، میزان فروش بیشتری داشته باشند. فروشگاه های اینترنتی از مهم ترین مراجع برای خرید و فروش ورق های روغنی به شمار می روند. فروشگاه اینترنتی آهن تاپ به عنوان بورس ورق های روغنی امکان خرید و فروش هر نوع ورق روغنی از کارخانه های مختلف را دارد. با مراجعه به سایت این فروشگاه می توان از آخرین اخبار و قیمت روز ورق های روغنی مطلع شد.

خرید و فروش ورق روغنی در بورس

عوامل موثر بر قیمت ورق روغنی فولاد مبارکه در بورس

قیمت ورق های روغنی فولاد مبارکه متاثر از قیمت سایر آهن آلات و فولاد است. خوشبختانه نوسان قیمتی ورق روغنی فولاد نسبت به سایر آهن آلات، نوسان کمتری را تجربه کرده است. از عوامل تاثیرگذار بر قیمت ورق های روغنی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قیمت جهانی ورق روغنی
 • قیمت جهانی سنگ آهن
 • قیمت جهانی سوخت ( به ویژه نفت )
 • هزینه های حمل و نقل
 • مزد نیروی کار
 • قیمت ارز
 • میزان تورم جهانی
 • تصمیم گیری های سیاسی و اقتصادی

با در نظر گرفتن تمامی موارد بالا قیمت نهایی ورق های روغنی توسط کارخانه های سازنده به صورت روزانه اعلام می شود. آهن تاپ از معتبرترین و تخصصی ترین فروشگاه ها برای استعلام قیمت ورق روغنی فولاد مبارکه محسوب می شود. برای خرید و مشاهده قیمت ورق روغنی فولاد مبارکه در بورس به سایت آن مراجعه کنید.

نوشتن دیدگاه